Štítky

úterý 24. července 2012

1/365

Ahojky holky!!! :))
Tak jak jste se dneska měly? Mi tady venku máme krásné počasí a já přijela před chviličkou až domů! :)) Byla jsem na nákupech odkud mam 2 naušnice a botičky na podpatku... Jsou tak krásné a tak mi prodlouží nožičky až je to k neuvěření... :)) a potom jsme byli ještě na náštěvě, kde jsem se i držela, ale zkuste někde říct, že něco nechcete znáte to??? Tak to bylo alespoň v rámci svačiny a oběda, ale i tak prostě grrr... :)

Mohlo to dopadnou i mnohem hůř v podobě jednohubek nebo buchty a tak, ale NE!!! :) Jinak ty příbuzní mi viděli po hrozné době a říkali, že jsem hubenější a hubenější, škoda, že mi neviděli loni to jsem měla ještě o 7 kil méně!!! Už takhle říkali, jak jsem štíhlá... no moc tomu nevěřím, ale potěší potěší! :)

Proč v nadpisu 365? Protože si dávám rok na to dosáhnout vysněné postavy!!! :)

snídaně: cereální bagetka s gervais, 2 plátky šunky, nektarinka
svačina: banánový koktejl s musly tyčinkou
svačina: chlebíček
oběd: tuna zeleniny, 3/4 kaiserky, sýrová klobása
večeře: cottage, zeleninový salát

pohyb: 45 minut orbitrek


3 komentáře:

  1. Úžasný blog! Hned si tě přidávám do sledovaných, máš to tady opravdu pěkné a dnešní jídelníček je taky super! Jen tak dále:)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj kočko :) Tak jsem tady dlouho nebyla a koukám, že jsme na tom docela podobně. Taky to teď zase rozjíždím a musím opravdu jet naplno, dodržovat jídelníčky a cvičit! Dala jsem si 3 měsíce na to, abych docílila svojí vysněné váhy :) Takže jdeme na to? Potřebuju tvojí podporu, tak doufám, že budeš přispívat často ;)

    OdpovědětVymazat